Кафедра Екології та охорони навколишнього середовища


  ГОЛОВНА   |   СКЛАД  |   ДИСЦИПЛІНИ   |   НАУКОВІ І МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ  |   ІСТОРІЯ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ
Завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Ткачук Олександр Петрович доктор с.-г.наук, професор; каб.2520; внут.тел. 362Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg
E-mail: ekol@vsau.org

 • 2024-06-12 09:47:22 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото Студентки ВНАУ вибороли перемогу у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія»
  7 червня у онлайн форматі проходив Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. На конкурс було подано 62 роботи, для участі у II турі відібрано 28 робіт із закладів вищої освіти України, Польщі, Німеччини, Грузії та Сербії.
  У II турі конкурсу за рішенням конкурсної комісії студентки 2 курсу факультету екології, лісівництва та садово-паркового господарства Вікторія ЖУРБЕЛЮК та Дар’я ПЛАКИДА презентували англійською мовою наукову роботу на тему: «Agrobiological substantiation of the development of a biological soybean nutrition system» (науковий керівник – к.с.-г.н., старший викладач кафедри екології та охорони навколишнього середовища факультету екології, лісівництва та садово-паркового господарства Оксана ВРАДІЙ) та вибороли диплом III ступеня.
  Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо подальших перемог!
 • 2024-06-11 09:57:18 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото Завершення навчальної практики студентів спеціальності 101 Екологія першого і другого курсів ознаменувалося отриманням практичних навиків з формування крон декоративних рослин на біостаціонарній ділянці кафедри екології та охорони навколишнього середовища. Роботи здійснювалися в межах студентського наукового гуртка "ЕкоБенд" під керівництвом доцента кафедри Оксани Врадій, асистентки Ольги Мазур та лаборантів Любові Савчук і Михайла Бондаренка.
 • 2024-06-06 14:51:07 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото Чергове виїздне практичне заняття для здобувачів вищої освіти Вінницького національного аграрного університету спеціальності 101 Екологія ступеня бакалавр було проведене зовнішнім стейкхолдером - фахівцем ТОВ "Подільська Січ" ТМ "ЕкоСервіс" Ольгою Маліновською в межах навчальної дисципліни "Урбоекологія". Студенти-екологи мали змогу на базі підприємства ознайомитися з особливостями сортування побутових і промислових відходів, способами їх переробки, а також взяли участь у майстер-класі з правильного сортування побутових відходів. Захід став можливим завдяки директору ТОВ "Подільська Січ" Миколі Підлісному, завідувачу кафедри екології та охорони навколишнього середовища Олександру Ткачуку та асистентці кафедри Ользі Мазур.
 • 2024-06-05 09:16:49 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото В рамках співпраці кафедри екології та охорони навколишнього середовища Вінницького національного аграрного університету із зовнішніми стейкхолдерами - представниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, для здобувачів вищої освіти спеціальності "Екологія" освітнього ступеня "бакалавр" було проведено виїздне практичне заняття з навчальних дисциплін "Методи та засоби вимірювання параметрів довкілля", а також "Моніторинг довкілля" на базі Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Для студентів було проведено захоплюючу екскурсію, в ході якої фахівцями інспекції було продемонстровано роботу вимірювальних приладів, спектр вимірів, методику визначення параметрів забруднюючих речовин, а також ознайомлено з роботою Державної екологічної інспекції у Вінницькій області щодо виявлення, попередження та запобігання забруднення навколишнього середовища. Здобувачі мали змогу самі долучитися до проведення вимірів та визначити окремі показники. Супроводжувала студентів асистентка кафедри екології та охорони навколишнього середовища Ольга Мазур. Захід став можливим завдяки начальнику Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрію Дубовому, заступнику начальника - Олегу Ющуку та завідувачу кафедри екології та охорони навколишнього середовища Олександру Ткачуку.
 • 2024-06-03 11:19:17 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото Викладацький склад кафедри екології та охорони навколишнього середовища в особі завідувача кафедри Олександра Ткачука, успішно пройшовши конкурсний відбір став учасником програми "Довкіллєвого марафону", що здійснюється ГО SaveDnipro і триває з 22 травня по 22 червня. Марафон складається з трьох частин: навчальної - з 22.05 по 30.05; підготовка довкіллєвих інформаційних матеріалів та їх публікація - до 14.06; робота зі станціями моніторингу якості повітря - до 22.06. Учасники марафону навчаються не тільки виявляти регіональні екологічні проблеми, але й знаходити шляхи їх вирішення.
 • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 141 

  головна intranet   головна internet