Кафедра Менеджменту альтернативних джерел енергії    Токарчук Діна Миколаївна

КОНТАКТИ
Калетнік Григорій Миколайович, проф.,академік НААН України, д.е.н.
кафедра ауд.2211
тел. 43-72-30 (338)

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg
E-mail: altern@vsau.org
Фото
 • Біографічні дані: Народилася у м. Вінниця. Закінчила Вінницький державний аграрний університет у 2008 р., спеціальність - магістр з менеджменту. В 2011 році закінчила аспірантуру Вінницького національного аграрного університету. В 2012 році захистила дисертацію, 2013 року отримала науковий ступінь кандидата економічних наук, 2015 року отримала звання доцента кафедри адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії. З 2019 року - відповідальний виконавець державної тематики "Розробка новітньої концепції використання відходів сільського господарства для забезпечення енергетичної автономії аграрних підприємств" на 2019-2021 рр. 3 2021 року – провідний науковий співробітник, основний виконавець державної тематики "Розробка концепції забезпечення енергетичної безпеки та енергоефективності як пріоритетних напрямів сталого розвитку сільських територій" на 2021-2022 рр.
  З 2022 р. керівник державної тематики "Біоенергетичний рециклінг відходів у системі раціонального використання природних ресурсів та сталого розвитку сільського господарства" на 2022-2023 рр.
 • Науковий напрямок: Соціально-економічні та екологічні аспекти виробництва і використання біопалива, використання відходів на виробництво біогазу.
  Автор більше 150 публікацій, з них 85 – наукового та 69 – навчально-методичного характеру. Автор більш ніж 40 робіт у фахових виданнях; співавтор 2 підручників, 9 колективних монографій, 4 патентів, 12 статей у журналах, що індексуються у наукометричних базах Scopus/WoS
 • Портфоліо: Золота медаль Міністерства аграрної політики та продовольства України за участь у конкурсі «Агро-2011» на кращу продукцію, технологію, наукову розробку в номінації «За досягнення у наукових дослідженнях, спрямованих на розвиток біотехнологій у сільському господарстві».
 • Наукових публікацій: 60
 • Розроблені НМКД
 • Хобі: рибалка, книги, фотографія
 • Персональний сайт у "Спільноті ВНАУ"
 • Контакти: tokarchyk_dina@ukr.net JID, email - tokarchuk@vsau.vin.ua
 • Відвідувань персонального кабінету: не зафіксовано

головна intranet   головна internet