Порядок публікації матеріалів в репозиторії університету

Матеріал з Система управління вузом "Сократ"
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Призначення персонального репозиторію

До персонального репозиторію завантажуються методичні та наукові матеріали викладача або співробітника. Персональний репозиторій і його матеріали доступні лише його володареві і лише він визначає правила їх користування.
Занесені в репозиторій матеріали в подальшому можна можна використовувати у картках дисциплін або відправляти їх до адміністратора репозиторію університету для їх подальшої офіційної публікації.
Внесення матеріалів передбачає заповнення форми з метаданими, які описують назву, анотацію, авторів, ключові слова і т.д., а також основного pdf-файла з матеріалом, наприклад, статтею або методичними вказівками.
Окрім основного файлу, матеріал може мати будь-яку кількість додаткових або допоміжних файлів будь-якого формату. В якості допоміжних файлів можуть бути як нативні файли (*.docx, *.tex, *.lyx) так і фотографії, скановані обкладинки журналів, результати досліджень і т.і.

Публікація власних робіт в офіційному репозиторії університету

Репозиторій університету є його офіційним виданням і, тому, всі його публікації повинні мати високу якість.
 1. Викладач або науковець самостійно готують методичний або науковий матеріал до публікації в персональному репозиторії, заповнюючи необхідні метадані і додаючи до них необхідні файли.
 2. Після завершення підготовки, матеріал(и) надсилаються до адміністратора університетського репозиторію для їх перевірки адміністратором і подальшої публікації.
 3. Після публікації у автора в персональному репозиторії з’явиться позначка, що цей матеріал офіційно опублікований.# В разі невідповідності вимогам, адміністратор репозиторію може відмовити авторові у публікації і запросити скорегувати надіслані матеріали.
 4. Автор має можливість за кожним своїм матеріалом вести переписку (чат) з адміністратором університетського репозиторію, відповідаючи на питання або надаючи власні пояснення.
 5. Після успішної публікації в університетському репозиторії, автор у себе може як завгодно змінювати або навіть видаляти матеріал: це вже не буде впливати на зміст офіційної публікації.

Порядок підготовки методичного матеріалу до офіційної публікації

 1. Матеріал має бути занесений до персонального репозиторію.
 2. Всі поля у формі з метаданими окрім поля "Примітки" мають бути чітко заповнені.
 3. Анотація має бути повною і давати уяву про зміст методичного матеріалу.
 4. Ключові слова вносити через кому. Обов’язкова наявність ключових слів англійською чи іншою західноєвропейсьою мовою.
 5. В списку із мет. матеріалами увімкнути позначку "Направити до репозиторію"
 6. Занести код матеріалу в супровідні документи до методичної ради.
 7. Документи на методичне видання мають бути оформленими згідно діючих вимог і мають бути затверджені методичною радою університету.
 8. Після затвердження протоколу методичної ради університету, адміністратор репозиторію перевірить надіслані електронні матеріали і, у випадку їх відповідності вимогам, опублікує їх у репозиторії університету. Автор у своєму списку побачить пікторамку, що матеріал опублікований.
 9. У випадку виникнення зауважень адміністратор поверне матеріал на доопрацювання і автор у списку побачить піктограмку про відмову у публікації, а у чаті зможе ознайомитись із зауваженями і відреагувати на них.
 10. Після усунення зауважень автор може повторно направити скорегований матеріал адміністратору.
 11. Після публікації будь-які зміни матеріалу (навіть видалення) вже не впливають на його копію в репозиторії університету.


Приклад заповнення метаданих методичного матеріалу: My rep meth meta.png

Порядок підготовки наукової праці до офіційної публікації

 1. Матеріал має бути занесений до персонального репозиторію в розділ "наукові".
 2. Всі поля у формі з метаданими мають бути повністю заповнені.
 3. Анотація має бути повною. Її зміст брати з оригіналу матеріалу. В цьому полі бажано наводити текст анотацій двома мовами. Для зручності нижній кут цього поля дозволяє його збільшувати мишкою.
 4. Ключові слова вносити через кому. Обов’язкова наявність ключових слів англійською чи іншою західноєвропейсьою мовами.
 5. В полі "Місце публікації" вказати повну назву видання, номер (серію), сторінки і т.д. згідно стандарту оформлення бібліографій.
 6. Основний pdf-файл із статтею має містити тільки сторінки цього матеріалу, а не всього збірника. Можна також публікувати і pdf-файл із фотографіями сторінок збірника.
 7. В додаткових файлах адміністратору слід додати файл(и) із зображенням обкладинки журналу і його змісту, що підтверджують реальність публікації. Допускається відсутність цих файлів, якщо в в колонтитулах файла статті вже є назва видання, його номер, дата і номера сторінок. Тут також допускається наявність будь-яких інших авторських файлів, які відносяться до статті, але адміністратор репозиторію їх розглядати не буде.
 8. Уважно вибрати і встановити вид публікації (стаття, тези, патент тощо.).
 9. В списку із науковими матеріалами увімкнути позначку "Направити до репозиторію".
 10. Адміністратор репозиторію перевіряє надіслані файли і, у випадку їх відповідності вимогам, публікує їх у репозиторії університету. Автор у своєму списку побачить пікторамку, що матеріал опублікований. З неї можна безпосередньо перейти на сторінку з матеріалом в офіційному репозиторії.
 11. У випадку виникнення зауважень адміністратор поверне матеріал на доопрацювання і автор у списку побачить піктограмку про відмову у публікації, а у чаті зможе ознайомитись із зауваженями та відповісти на них.
 12. Після усунення зауважень автор може повторно направити скорегований матеріал адміністратору.
 13. Після публікації будь-які зміни матеріалу (навіть видалення) вже не впливають на його копію в репозиторії університету.


Приклад заповнення метаданих наукової роботи: My rep sci meta.png

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти