КОНТАКТИ


Кафедра розташована по вул. Пирогова 3, каб. 532. Телефон внутрішній – 127.
За кафедрою закріплені наступні аудиторії: 530, 558, 544, 556, 549а.

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg

  • 2024-10-22 22:00:05 опублік. Правдюк Андрій Леонідович

    Фото Людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3 Конституції України). Вбивство є злочином проти життя особи і являє собою умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Кримінальна відповідальність за вчинення вбивства передбачена ст. ст. 115-119 КК України. Найбільш небезпечними є умисні вбивства, які належать до категорії особливо тяжких кримінальних правопорушень. Місце вчинення вбивства дозволяє визначити обстановку, виявити і зафіксувати сліди, що вказують на механізм його скоєння, особу злочинця і знаряддя, що застосовувалось. Виявлення слідів, їх аналіз, встановлення причинних зв’язків дозволяє побудувати картину події та механізм учинення злочину.
    22 жовтня 2024 року відбулась гостьова лекція об’єднала здобувачів вищої освіти, викладачів кафедри права Вінницького національного аграрного університету, факультету менеджменту та права навколо актуальних питань боротьби з злочинами проти життя особи в межах вивчення дисциплін «Кримінальне право» та «Криміналістика».
    Спікер – Інна Кагляк – кандидат юридичних наук, старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції. – презентувала тему «Методика розкриття вбивств».
    Запрошені: старший слідчий відділу розслідування злочинів проти життя та здоров`я особи слідчого управління ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Мазур Ольга, інспектор криміналіст слідчого управління ГУНП у Вінницькій області старший лейтенант поліції Вторук Дар’я
    Інна Кагляк, зазначила, що слідчому, який займається особливо важливими справами, необхідні глибокі професійні знання, оскільки помилок бути не може. Коли йдеться про допомогу людині, хибні дії неприпустимі. Те, як слідчий спрацює на місці злочину одразу після його скоєння та які докази виявить, визначає основу для подальшого встановлення вини злочинця. Відчуття відповідальності перед рідними жертв важких злочинів – це те, що завжди має керувати діями слідчого і будь-якого поліцейського.
    Слідча, Ольга Мазур, розповіла про свої повсякденні обов’язки та відповіла на запитання здобувачів щодо особливостей проведення слідчих дій, збирання доказів та їх використання в судовому процесі.
    Інспектор криміналіст, Вторук Дар’я, знайомила майбутніх юристів з своєю професією, наголосила на тому, що процес розкриття та розслідування правопорушень багато в чому визначається вмінням учасників кримінального судочинства використовувати спеціальні знання в галузі науки і техніки з метою виявлення, фіксації, вилучення, дослідження та використання доказів у кримінальному провадженні, а також відповіла на численні питання.
    Це була унікальна можливість послухати фахівців своєї справи для того, щоб зрозуміти , які перспективи роботи можуть чекати сучасного здобувача і на що слід звернути увагу під час навчання в університеті.
    Дякуємо Інні Кагляк, Ольгі Мазур, Вторук Дар’ї за цікаву, змістовну лекцію за можливість студентам отримати корисну, практичну інформацію з перших вуст! Маємо надію, що такі лекції стануть традиційними!
  • 2024-10-15 20:09:43 опублік. Правдюк Андрій Леонідович

    Фото Кримінальні правопорушення проти власності є однією з найпоширеніших і найнебезпечніших груп злочинних діянь, оскільки вони посягають на одне з найцінніших соціальних благ – право власності. Захист права власності має особливе суспільне значення, оскільки економічна свобода власності є підґрунтям політичної, національної та релігійної свобод. Нормальне функціонування відносин власності забезпечує стабільність усієї економічної системи, підвищення рівня добробуту народу.
    Стаття 13 Конституції України проголошує рівність усіх суб’єктів права власності перед законом і забезпечення захисту їх прав державою. Відповідно до ст. 41 Основного Закону, ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності; право власності є непорушним.
    15 жовтня 2024 року відбулась гостьова лекція яка об’єднала здобувачів вищої освіти, викладачів кафедри права Вінницького національного аграрного університету, факультету менеджменту та права навколо актуальних питань боротьби з злочинами проти власності в межах вивчення дисципліни «Кримінальне право».
    Спікер – Оксана Семенюк – доктор філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081«Право», слідча Національної поліції ГУНП України у Вінницькій області – презентувала тему «Проблеми кваліфікації кримінальних правопорушень проти власності».
    Оксана Семенюк поділилася досвідом практичної роботи щодо виконання доручень слідчого безпосередньо під час огляду місця події та проведення окремих слідчих (розшукових) дій.
    Підготовка майбутніх юристів полягає в необхідності постійного, систематичного навчання, одержання нових знань, як теоретичного, так і практичного характеру. Здобувачі вищої освіти отримали корисну та актуальну інформацію, а також мали змогу в режимі діалогу обговорити питання, які їх зацікавили у процесі проведення лекції.
    Дякуємо Оксані Анатоліївні Семенюк за цікаву, змістовну лекцію; за можливість студентам отримати корисну, практичну інформацію з перших вуст! Маємо надію, що такі лекції стануть традиційними!
  • 2024-10-08 21:15:03 опублік. Правдюк Андрій Леонідович

    Фото "Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов`язком громадян України"- стаття 65 Конституції України.
    Україна мирна держава, але наші військові, як ті, що обрали армійську службу своїм фахом, так і ті, добровольці, що в тяжкі хвилини не шкодуючи власного життя стали на захист України, повинні завжди пам`ятати, що служіння Вітчизні — священний обов`язок кожного. І в цьому прагненні їх повинно підтримувати не бажання заробити грошей чи отримати певні пільги, а славний приклад наших прадідів.
    Ніхто крім нас не візьметься вирішувати наші проблеми. Не можна стояти осторонь власного життя і власної держави. Ми повинні навчитися пишатися тим, що ми українці, і жити так, щоб Україна пишалася нами.
    8 жовтня 2024 року відбулась лекція-зустріч, присвячена важливій темі - діяльності територіальних центрів комплектування в Україні. Здобувачі вищої освіти спеціальності право (Влад Гончаренко, Аліна Солтасюк, Анастасія Притика), які паралельно навчаються на військовій кафедрі підготували доповідь на тему «Територіальні центри комплектування: інформаційна кампанія для молоді» Доповідач Анастасія ПРИТИКА.
    Під час зустрічі студенти правники отримали актуальну інформацію про функції територіальних центрів комплектування, їхню роль у забезпеченні обороноздатності країни, а також можливості, які вони пропонують молоді, як поводитися під час зустрічі з представниками ТЦК та про новий додаток «Резерв +»Обговорювались також важливі питання, пов`язані з правами та обов`язками призовників, а також роль молоді в захисті країни.
    Зустріч пройшла в атмосфері відкритості та зацікавленості, що дозволило студентам задати питання та отримати відповіді. Дякуємо всім, хто взяв участь у цій важливій події! Сподіваємось, що інформація, отримана на відкритій парі, буде корисною для кожного з вас у подальшому.
  • 2024-09-26 13:34:28 опублік. Правдюк Андрій Леонідович

    Фото 26.09.2024 року відбулась гостьова лекція судді Сьомого апеляційного Суду України, українського правознавця, доктора філософії у галузі права, доцента, Сушка Олега Олександровича.
    Запрошений лектор поділився цінними знаннями на тему «Правосуддя в Україні», що безумовно збагатило знання здобувачів з освітнього компоненту «Судові та правоохоронні органи в Україні».
    На зустрічі зі здобувачами вищої освіти спеціальності право Олег Олександрович розповів про особливості Сьомого апеляційного Суду України в умовах воєнного стану, про завдання та режим роботи суддів.
    У форматі живого спілкування, у невимушеній атмосфері суддя дав відповіді на запитання щодо роботи суду, розповів про значення фахової підготовки майбутніх юристів, необхідності володіння стійкими рисами характеру, вміння переконувати та цінності комунікативних і психологічних навичок у суддівській роботі. Було наведено також практичні кейси з досвіду запрошеного гостя та проаналізовано шляхи розвинення судової системи України
    Захід відбувся за ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри права та адміністрації факультету менеджменту та права.
    Дякуємо лектору за цікаву та корисну лекцію! Надихаймося цими знаннями та розвиваймось разом!
  • 2024-09-24 15:42:21 опублік. Драч Вікторія Ігорівна

    Фото 18 вересня 2024 року студенти групи 11-ПР Вінницького національного аграрного університету здійснили екскурсію до музею-садиби видатного хірурга Миколи Івановича Пирогова у місті Вінниця. Ця подія стала важливою частиною освітньої програми, оскільки сприяла не лише розвитку професійних знань, а й духовного та культурного виховання молоді.
    Музей-садиба Миколи Пирогова є унікальним культурним об`єктом, що зберігає пам`ять про внесок вченого у розвиток медицини. Студенти ознайомилися з багатою експозицією музею, що охоплює життя та наукові досягнення Пирогова, відвідали його будинок, аптеку-лабораторію та навіть церкву, де знаходиться забальзамоване тіло видатного хірурга.
    Підкреслюється важливість таких культурно-освітніх екскурсій для формування у студентів не лише професійної ерудиції, але й шанобливого ставлення до історії та внеску видатних особистостей у розвиток суспільства. Студенти відзначили, що екскурсія була цікавою та пізнавальною, а також надихнула на подальше вивчення історії та культури.
    Екскурсія до музею Миколи Пирогова стала чудовою можливістю для студентів 11-ПР не лише дізнатися більше про видатну особистість, але й зблизитися у неформальній атмосфері, що сприяло покращенню їхньої командної взаємодії.
  • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 42 

    головна intranet   головна internet