Інженерно-технологічний факультет


  ГОЛОВНА  |   КАФЕДРИ  |   СКЛАД  |   ДОКУМЕНТИ  |   ПРО ФАКУЛЬТЕТ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg

  • 2024-11-19 21:46:36 опублік. Ніщаков Ігор Віталійович

    Фото 18 листопада 2024 року, розпочала свою роботу Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) із захисту магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 208 "Агроінженерія" здобувачів заочної форми навчання.
    До захисту допущено магістерські роботи, які висвітлюють сучасні напрями досліджень та розробок у сфері агроінженерії, зокрема впровадження інноваційних технологій, автоматизації процесів у сільськогосподарському виробництві, розвитку точного землеробства та енергоефективності.Перший день захисту показав високий рівень підготовки магістрантів, які презентували свої дослідження та професійно відповідали на запитання комісії.Бажаємо успіху всім здобувачам у подальшій роботі та реалізації їхніх ідей у практичній діяльності!
  • 2024-11-11 13:27:17 опублік. Холодюк Олександр Володимирович

    Фото Сьогодні 11.11.2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 208 "Агроінженерія" інженерно-технологічного факультету відвідали гостьову лекцію від представників компанії "ФРЕНДТ". Лекцію провів комерційний директор компанії Андрій КАПЛОНЮК на тему: "7 рівнів до точного землеробства". Лекція стала унікальною можливістю для майбутніх агроінженерів ознайомитися з сучасними технологіями точного землеробства та їх роллю у підвищенні ефективності аграрного виробництва.
    Андрій КАПЛОНЮК детально представив кожен з семи рівнів розвитку точного землеробства, починаючи від збору даних, використання супутникових та геоінформаційних систем, до автоматизації технічного обслуговування й управління на основі штучного інтелекту. Особливу увагу було приділено питанням оптимізації витрат, покращення врожайності та збереження екологічних ресурсів.
    Лекція викликала живий інтерес у здобувачів, які мали можливість поставити питання та дізнатися про реальні кейси впровадження цих технологій на підприємствах в Україні. Представники компанії "ФРЕНДТ" Андрій КАПЛОНЮК та керівник департаменту персоналу Марина МАКСАКОВА наголосили на важливості розвитку молодих спеціалістів та подальшої співпраці з університетом, аби підтримати практичну підготовку агроінженерів.
    Захід подарував здобувачам не лише нові знання, а й мотивацію для подальшого вивчення і впровадження інновацій у сільськогосподарському секторі.
  • 2024-11-01 19:34:02 опублік. Холодюк Олександр Володимирович

    Фото Вінницький національний аграрний університет розширює практичні можливості для своїх студентів! Завдяки сталій співпраці з компанією ТОВ «АгроКоптер», студенти кафедри агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету отримали можливість поглибити свої знання в галузі аграрних технологій.
    24 жовтня 2024 року відбулася зустріч із засновниками компанії «АгроКоптер» Романом ТКАЧУКОМ та Владиславом МЕЛЬНИКОМ, де студенти мали змогу ознайомитися з конструкцією дронів, що використовуються для обприскування полів. Студентам було продемонстровано новий, найпродуктивніший дрон від компанії XAG моделі P100PRO, який містить бак на 50 л. Роман та Владислав продемонстрували сучасні дрони та їхню здатність ефективно виконувати агротехнічні завдання на великих площах, що значно скорочує витрати ресурсів та збільшує точність обробки полів. Студенти дізналися про основні характеристики дронів, принципи їх роботи, а також про перспективи застосування цих технологій в аграрному секторі України.
  • 2024-10-25 10:11:33 опублік. Холодюк Олександр Володимирович

    Фото У рамках співпраці із ТОВ «Агромаш-Калина» 23 жовтня 2024 р. у межах навчальної дисципліни «Проектування енергоощадних технологій і техніки в АПК» було проведено гостьову лекцію директором Юрієм Васківнюком на тему «Ґрунтообробні машини виробництва «Агромаш-Калина» для магістрантів 1-го року навчання спеціальності 208 Агроінженерія.
    Під час зустрічі Юрій Миколайович поділився багаторічним досвідом компанії у виробництві сучасної техніки для обробки ґрунту, розповів про новітні розробки та технологічні інновації, що впроваджуються на виробництві. Студенти дізналися про технічні аспекти функціонування ґрунтообробних машин, їх особливості та значення для ефективного агробізнесу.
    Дякуємо Юрію Миколайовичу за змістовну та надихаючу лекцію!
  • 2024-09-24 08:29:39 опублік. Антепа Володимир Олексійович

    Оголошення про відкрите заняття25.09.2024 р. на 4-й парі (о 13:10) аудиторія 2319, відбудеться відкрите лекційне заняття з дисципліни «Сільськогосподарські машини» на тему: «Підвищення зносостійкості робочих органів грунтообробної техніки» аспірантки 3 року денної державної форми навчання зі спеціальності 132 Матеріалознавство кафедри агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету Телятник Інни Анатоліївни, для студентів груп 3 курсу денної форми навчання інженерно-технологічного факультету спеціальності Агроінженерії груп АІ-22-1, АІ-22-2, АІ-22-3, АІ-22-4, АІ-22-5, АІ-23-5ст, АІ-23-6ст.
    Відповідно до пункту 3.12 Положення про педагогічну практику здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Вінницькому національному аграрному університеті, затвердженого рішенням Вченої ради ВНАУ від 28.02.2020 р. протокол № 9.
  • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 85 

    головна intranet   головна internet