Пленарне засідання розпочалося із привітального слова декана факультету економіки і підприємництва к.е.н. доцента Шаманської О. І., яка від імені керівництва університету та свого імені привітала учасників та побажала плідної праці в роботі цього заходу.

На пленарному засіданні з доповідями виступили завідувач кафедри економічної кібернетики д.е.н. професор Коляденко С. В., завідувач кафедри економіки к.е.н., доцент Кірєєва Е. А. інші провідні спеціалісти факультету, а також запрошені до співпраці фахівці з інших країн та інших вузів України: професор інституту соціології Варшавського університету (Польща) Джоанна Конєчна-Саламатін; професор латвійського інституту Ілза Спродж (Латвія), д.е.н., професор національного інституту економічних досліджень АН Молдови Дога В. С. Українську наукову думку представляли д.е.н. професор завідувач кафедри економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка Вовк В.-Б. М., к.е.н. доцент завідувач кафедри економічної кібернетики Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Дмитрів Д. В. та інші провідні науковці. У доповідях іноземних та українських виступаючих та обговореннях присутніх викладачів факультету та студентів спеціальності «економічна кібернетика» прослідковувалася думка, що майбутнє економіки як України так і світу в найближчій перспективі буде базуватися на найновіших досягненнях ІТ-технологій, а основною проблемою на сьогоднішній день є забезпечення цієї галузі фахівцями та спеціальною інфраструктурою.

В цілому в конференції в різних формах спілкування прийняли участь вчені, аспіранти, студенти із 3-х країн Європи, 9 вузів та 3-х науково-дослідних інститутів України, зокрема, - Києва, Львова, Тернополя, Дніпра, Черкас, Одеси, Чернівців, Харкова, Полтави.

За підсумками конференції прийнята відповідна резолюція. Кафедра економічної кібернетики щиро вдячна всім, то прийняв участь у підготовці та проведенні конференції та надіється на плідну співпрацю в майбутньому. Переглянути детальний фото-звіт конференції можна за адресою:

-Переглянути фотоальбом.