Кафедра Аналізу та аудиту


  ГОЛОВНА   |   СКЛАД  |   ДИСЦИПЛІНИ   |   НАУКОВІ І МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ  |   ІСТОРІЯ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ
завідувач кафедри аналізу та аудиту
к.е.н., доцент Мулик Тетяна Олексіївна
кафедра розташована в 1-му корпусі 3 поверх аудиторія 1309-1311

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg

  • 2025-05-07 16:56:35 опублік. Мулик Тетяна Олексіївна

    Фото 7 травня 2025 року на кафедрі аналізу та аудиту відбулась проміжна атестація аспірантів 2-го року навчання, спеціальності 071 Облік і оподаткування Мудрика Сергія та Бешлея Богдана.
    У своїх доповідях аспіранти детально розповіли про виконану роботу, яка включала не лише сумлінне відвідування лекційних та практичних занять, успішне складання всіх передбачених навчальним планом іспитів та заліків, а й активну науково-дослідницьку діяльність. Зокрема, Сергій Мудрик та Богдан Бешлей повідомили про опубліковані ними наукові статті, що свідчить про їхнє прагнення до поширення результатів своїх досліджень у науковому середовищі. Крім того, вони брали участь у наукових конференціях та вебінарах, що сприяло обміну досвідом з колегами та поглибленню знань у обраній галузі. Важливим аспектом їхньої роботи залишається безпосередня робота над дисертаційними дослідженнями, яка є ключовим елементом підготовки науковців.
    В публічному обговоренні звітів взяли участь керівник дисертаційних робіт доцент Тетяна Мулик, директор ННІ Наталія Здирко а також члени кафедри аналізу та аудиту. Вони відзначили актуальність обраних тем досліджень, їх глибину, перспективи подальших наукових розробок та належний рівень теоретичної підготовки.
    За результатами заслуховування звітів та їхнього обговорення, науково-педагогічний склад кафедри аналізу та аудиту одноголосно визнав здобутки аспірантів позитивними. Таким чином, Мудрик Сергій та Бешлей Богдан успішно пройшли проміжну атестацію та підтвердили свою готовність до подальшої роботи над дисертаційними дослідженнями.
  • 2025-04-17 20:38:02 опублік. Мулик Тетяна Олексіївна

    Фото 17 квітня 2025 року, в рамках програми внутрішньої академічної мобільності між Вінницьким національним аграрним університетом (ВНАУ) та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (ПНУ), відбулися дистанційні лекції (4 год) з освітньої компоненти «Теорія та методологія фінансового контролю».
    Лектором виступила Наталія ЗДИРКО, д.е.н., професор кафедри аналізу та аудиту ВНАУ, директор Навчально-наукового інституту економіки та управління. Крім аспірантів ВНАУ, до лекції був долучений здобувач вищої освіти освітньо-наукової програми «Облік і оподаткування» економічного факультету ПНУ Ігор МЕЛЬНИК.
    Захід став можливим завдяки угоді про співпрацю щодо реалізації програм внутрішньої академічної мобільності між обома закладами вищої освіти.
    Програма кредитної академічної мобільності триватиме з 11 квітня до 13 травня 2025 року в дистанційному форматі, надаючи аспірантам можливість розширити свої знання та отримати нові академічні компетенції.
    Ця ініціатива є важливим кроком у зміцненні міжвузівської співпраці та сприяє підвищенню якості освіти шляхом обміну знаннями та досвідом між провідними навчальними закладами України.
  • 2025-04-10 20:58:17 опублік. Мулик Тетяна Олексіївна

    Фото 10 квітня 2025 року о 12:50 в онлайн-форматі відбулася захоплива гостьова лекція директора ТОВ «М-Консалт 2023» Ольги МАЗУР на актуальну тему: «Держава під мікроскопом: як працюють контролюючі органи та чому це важливо».
    Ця знакова подія об’єднала здобувачів вищої освіти та викладачів одразу двох провідних аграрних університетів України: Дніпровського державного аграрно-економічного університету та Вінницького національного аграрного університету.
    Особливу зацікавленість до лекції проявили магістри спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Вінницького національного аграрного університету. Активну участь у заході взяли представники кафедри обліку і оподаткування ВНАУ, зокрема доцент Яна ІЩЕНКО та старший викладач кафедри аналізу та аудиту Людмила ДРИМАНОВА.
    Під час лекції розгорнулася жвава дискусія навколо ключової ролі та принципів взаємодії між основними інституціями державного контролю в Україні. Ольга МАЗУР детально розкрила механізми функціонування Державної податкової служби України, Рахункової палати України та Державної аудиторської служби України, підкресливши їхню важливість як інструментів забезпечення законності та порядку в державі.
    Лекторка ґрунтовно пояснила, як формуються та функціонують ці контролюючі органи, акцентуючи увагу на їхніх повноваженнях та сферах відповідальності. Особливий інтерес викликало обговорення питання забезпечення державою законності та правопорядку через діяльність цих інституцій.
    Не менш важливим аспектом лекції стало роз’яснення прав та обов’язків усіх сторін, які залучені до процесу державного контролю. Студенти та викладачі мали можливість отримати чітке розуміння своїх прав та обов’язків у взаємодії з контролюючими органами.
    За відгуками учасників, гостьова лекція Ольги МАЗУР виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною. Глибокий аналіз складних процесів державного контролю, практичні приклади та відкрита дискусія сприяли кращому розумінню студентами важливості ефективної роботи контролюючих органів для стабільного розвитку держави та економіки.
    Цей захід став цінним досвідом для майбутніх фахівців у галузі обліку та оподаткування, розширивши їхні знання про практичні аспекти державного управління та контролю. Взаємодія між двома провідними аграрними університетами вкотре підкреслила важливість обміну знаннями та досвідом для підготовки висококваліфікованих кадрів.
  • 2025-04-09 22:52:50 опублік. Мулик Тетяна Олексіївна

    Фото Академічна мобільність – це можливість навчатись, викладати, стажуватися, ділитись досвідом, займатись науковою діяльністю в іншому закладі освіти. Для викладачів – це перш за все професійний діалог, підвищення кваліфікації в контексті глобальних трендів розвитку освіти та науки. В рамках реалізації програми обміну передовими практиками та досвідом у сферах освіти і науки та академічної мобільності 08.04.2025 р. викладачі та здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти факультету обліку фінансів та аудиту (д.е.н., професор Здирко Наталія Григорівна, к.е.н., доцент Іщенко Я.П., аспірант другого року навчання Цимбалюк Н.О.) взяли участь у міжвузівському науково-практичному семінарі «Облік, аудит і оподаткування: новітні виклики та перспективи», організованому Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Учасниками заходу були ЗВО, зокрема Вінницький національний аграрний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Одеський національний економічний університет, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
    Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти представили результати своїх наукових досліджень. В межах роботи семінару, д.е.н., професор Національної академії статистики, обліку та аудиту презентувала тематичну гостьову лекцію «Звітність сталого розвитку. Виклики чи можливості для аудиторів?». Семінар став платформою для обговорення гострих та актуальних наукових проблем обліку, аудиту і оподаткування; генерування нових креативних ідей; обміну знаннями та досвідом.
  • 2025-03-11 15:55:27 опублік. Мулик Тетяна Олексіївна

    Фото Академічна доброчесність - запорука якісної освіти та наукової діяльності
    11 березня 2025 року відбулись кураторські години в групах 31 – ОП (куратор Лідія Федоришина Л.І.) та 41 - ОП (куратор Анна Козаченко) спільно із завідувачем кафедри аналізу та аудиту Тетяною МУЛИК на тему: «Академічна доброчесність - шлях до якісної освіти». Під час зустрічі було обговорено важливість дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі та науковій діяльності.
    Основні питання, які були розглянуті:
    • Що таке академічна доброчесність та чому вона важлива?
    • Основні принципи академічної доброчесності (чесність, довіра, повага, відповідальність, справедливість).
    • Види порушень академічної доброчесності (плагіат, фальсифікація, списування тощо).
    • Наслідки порушень академічної доброчесності.
    • Як дотримуватися принципів академічної доброчесності в навчанні та науковій діяльності.
    • Роль викладача та студента у забезпеченні академічної доброчесності.
    Під час кураторської години здобувачів ознайомлено:
    • з нормативно-правовими актами, що регулюють питання академічної доброчесності;
    • з прикладами порушень академічної доброчесності та їх наслідками;
    • з шляхами формування культури академічної доброчесності в Вінницькому національному агарному університеті.
    Дякуємо всім здобувачам за активну участь в обговоренні. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе вам у вашому навчальному та науковому житті.
  • 10 

    головна intranet   головна internet