Але першою фазою реалізації проєкту є визначення напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора. Зокрема, 50 напрямів навчання у Всеукраїнському мережевому бізнес-інкубаторі будуть визначені серед запропонованого проєктом переліку із 70 видів підприємницької діяльності – шляхом рейтингового інтернет - голосування громадян, студентів в тому числі й фермерів (http://fondfermeriv.org.ua ).

     Надалі, кожний бажаючий вчитись зможе обирати найбільш цікавий для себе напрямок з 50 різних напрямів, включаючи розвиток аграрного бізнесу, сільського туризму, народних ремесел і промислів, підприємств сфери послуг, збору та переробки дикорослих ягід і грибів, лікарської сировини тощо.

     Після завершення навчання учасники Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора матимуть бізнес-план для його подальшої реалізації. Зокрема, якщо бізнес-план буде відповідати вимогам для отримувачів державної фінансової підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, його буде розглянуто відповідно до встановлених процедур. Крім того, розробникам бізнес-планів буде запропонована можливість пошуку бізнес-партнерів за допомогою інтернет-майданчика «Біржа ділових контактів» порталу Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора.

      В цілому, проєкт має дві складові:

  1. Проведення короткотермінового (~ 8 годин) дистанційного навчання за обраними напрямками створення бізнесу не менш ніж 10000 осіб. На завершення дистанційного навчання учасники отримуватимуть типовий бізнес-план ведення бізнесу за обраним напрямком.
  2. Консалтинговий супровід протягом 6 місяців бізнес-діяльності не менше ніж 5000 осіб: допомога в пошуку фінансування для створення StartUp або для розвитку вже діючого бізнесу; додаткове навчання з питань бухгалтерського обліку, менеджменту і маркетингу; допомога в організації збуту продукції та послуг учасників бізнес-інкубатора.

      Сьогодні триває реєстрація усіх бажаючих взяти участь у проєкті  долучайтесь (http://fondfermeriv.org.ua/)!