Для того, щоб поборотися за грант, бажаючим необхідно написати есе  або доповідь на одну з тем за наведеними нижче номінаціями. Мінімальний обсяг роботи – 3000 символів без пробілів. Крім тексту, можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку. Учасники можуть самостійно вибирати спосіб подачі матеріалу, його формат (стаття, доповідь або есе; додаток або сервіс, який може зацікавити людей; дослідження; макет рекламної кампанії).

Наразі відкрито 7 номінацій: 

17 000 грн   −  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 

21 500 грн – https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 

20 000 грн –  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

44 000 грн  –  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship  (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

30 000 грн – https://i-fix.ua/education/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

18 000 грн  – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через форму зворотного зв'язку)

500 EUR – https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Участь у програмі безкоштовна.

Запитання та роботи можна надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів).