|
- 2024-11-22 20:53:38 опублік. Табенська Оксана Ігорівна
21 листопада 2024 року відбулося виїзне засідання студентських наукових гуртків «Мандрівник» та «Готельно-ресторанний бізнес». Студенти спеціальностей «Туризм та рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» Вінницького національного аграрного університету та керівник гуртка к.е.н., старший викладач Табенська Оксана Ігорівна.
21 листопада, у місті Вінниці вже втретє відбувся потужний мотивуючий захід, присвячений підтримці й розвитку ринку праці в особливих кризових умовах. Йдеться про Ярмарок вакансій в межах проєкту PROLEAP, який вже втретє реалізується спільними зусиллями Business People Club, Вінницької міської ради та за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». На заході були присутні підприємства, які працюють в різних галузях економіки – від сфери обслуговування до промисловості. Бізнес готовий працевлаштовувати людей на посади кухарів, офіціантів, барменів та бариста, водіїв, будівельників, вчителів та психологів, менеджерів. Є чимало й інших вільних вакансій. Необхідно зазначити, що до Ярмарку вакансій приєдналися сотні шукачів роботи. Окрім студентів, захід відвідали також ветерани, люди з-поміж ВПО, люди старшого віку та інші. Всі вони активно заповнювали анкети, залишали свої резюме та обмінювалися контактами з потенційними працедавцями. Заступник міського голови Андрій Очеретний наголосив на важливості проведення таких заходів у нашій громаді, адже Ярмарок вакансій вкотре зібрав велику кількість людей, зацікавлених у самореалізації та можливості знайти роботу. Найактуальнішими професіями в межах проєкту PROLEAP, відповідно до результатів дослідження, яке проводили напередодні, залишаються: кухар, монтажник, слюсар механоскладальних робіт, швачка, менеджер з продажу. Це цікаві сфери діяльності для багатьох людей. «Цей проєкт спрямований на підтримку тих, хто шукає роботу, надаючи безоплатні навчальні курси та допомогу із працевлаштуванням. Протягом 2024 року було проведено безоплатні навчальні курси для зацікавлених у подальшій реалізації себе людей», – сказав Максим Мартьянов. Студенти мали нагоду спілкуватися з організаторами заходу, представниками підприємств різних галузей економіки, дізнавалися про діяльність підприємств в сучасних умовах та переглянути відеоматеріали кожного учасника Ярмарки вакансій.
| - 2024-11-20 06:55:43 опублік. Табенська Оксана Ігорівна
18-19 листопада 2024 року старший викладач кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету к.е.н., старший викладач Табенська Оксана Ігорівна з метою підвищення кваліфікації з Освітньої компоненти «Кулінарна етнологія» успішно закінчила навчання КУХАРІВ в рамках проєкту PROLEAP, яка реалізується Business People Club спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Навчання провела Стрижко Оксана, викладач-методист Вінницького вищого професійного училища сфери послуг. Студенти Освітньо-професійної програми «Туризм» спеціальності «Туризм та рекреація» та студенти «Освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Вінницького національного аграрного університету, які вивчають дисципліни: «Кулінарна етнологія», «Гастротуризм», «Організація ресторанного господарства», «Інфраструктура готельного та ресторанного господарства», «Сервісологія» були ознайомлені з матеріалами, які надавалися на курсах Кухарів. Студенти мали змогу долучитися до обговорення матеріалу на лекційних заняттях, які провела к.е.н., старший викладач кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету Табенська Оксана Ігорівна. Був розглянутий широкий спектр питань, які стосуються історії та сучасного розвитку ресторанного бізнесу, як в Україні так і за кордоном, зокрема: історія кулінарії; санітарні норми та правила безпеки на підприємствах ресторанного господарства; типи приміщень; санітарні вимоги до обладнання та посуду; вимоги щодо здоров‘я та гігієни персоналу; алергени на кухні; вимоги до робочого місця кухаря; управління часом та ресурсами; поняття ферментації; ферментація м‘ясних продуктів та овочів; ферментація у хлібовиробництві; недоліки вживання ферментованих продуктів; теплова кулінарна обробка; основні та допоміжні способи теплової обробки; досвід сучасних шеф кухарів; італійська кухня; тайм-менеджмент; мотивація персоналу; види мотивації; відомі шеф кухарі світу; історія створення путівника високої кухні – Гіда Мішлен та інші.
| - 2024-11-19 21:07:53 опублік. Табенська Оксана Ігорівна
18-19 листопада 2024 року старший викладач кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету к.е.н., старший викладач Табенська Оксана Ігорівна з метою підвищення кваліфікації з Освітньої компоненти «Кулінарна етнологія» успішно закінчила навчання КУХАРІВ в рамках проєкту PROLEAP, яка реалізується Business People Club спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Навчання провела Стрижко Оксана, викладач-методист Вінницького вищого професійного училища сфери послуг. Був розглянутий широкий спектр питань, які стосуються історії та сучасного розвитку ресторанного бізнесу, як в Україні так і за кордоном, зокрема: історія кулінарії; санітарні норми та правила безпеки на підприємствах ресторанного господарства; типи приміщень; санітарні вимоги до обладнання та посуду; вимоги щодо здоров‘я та гігієни персоналу; алергени на кухні; вимоги до робочого місця кухаря; управління часом та ресурсами; поняття ферментації; ферментація м‘ясних продуктів та овочів; ферментація у хлібовиробництві; недоліки вживання ферментованих продуктів; теплова кулінарна обробка; основні та допоміжні способи теплової обробки; досвід сучасних шеф кухарів; італійська кухня; тайм-менеджмент; мотивація персоналу; види мотивації; відомі шеф кухарі світу; історія створення путівника високої кухні – Гіда Мішлен та інші.
| - 2024-11-08 21:09:31 опублік. Табенська Оксана Ігорівна
8 листопада 2024 року завідувач кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету, к.е.н., доцент Ставська Ю.В., взяла участь у II Всеукраїнському освітньому нетворкінгу "Практико-орієнтована підготовка фахівців з галузі 24 "Сфера обслуговування": реалії та виклики"
Захід відбувся на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, який є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. Були присутні представники більше ніж з 20 закладів вищої освіти України, а також стейкхолдери туристичної та готельно-ресторанної сфери. Відбулося обговорення освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня освіти галузі знань Сфера обслуговування. Розглядали можливості поглиблення, розширення, оновлення та професійного спрямування освітніх програм. ННІ неперервної освіти і туризму є центром безперервної освіти України, що реалізує професійні програми підвищення кваліфікації, стажування, перебування спеціалізованого вдосконалення вищої освіти та професійної підготовки фахівців у межах здобутого раніше ними освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду з призначення поглиблення, розширення та оновлення її професійних. знань, умінь, інших компетентностей, розвиток особистості в продовження життя.
| - 2024-11-08 20:26:44 опублік. Табенська Оксана Ігорівна
1 листопада 2024 року Вінницький національний аграрний університет, кафедра бізнесу та сфери обслуговування взяли участь в SLOW FOOD ODESA - ЛОКАЛЬНОМУ ЕНОГАСТРОНОМІЧНОМУ САМІТІ.
Організатори: ННІ Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та енології ОНТУ / Slow Food Ukraine У саміті взяли участь: завідувач кафедри, к.е.н., доц. Ставська Ю.В., д.е.н., проф. Польова О.Л., д.е.н., проф. Головня О.М., к.е.н., доц. Прилуцький А.М., к.е.н., ст. викладач Табенська О.І., студенти спеціальності «Туризм і рекреація» та вільні від занять здобувачі. Формат проведення: гібридний / offline + Zoom Модератори: •Ганна САРКІСЯН, д.е.н., професор, заступник директора ННІ Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та енології, сомельє Наталя КОВАЛЕНКО, к.т.н., доцент, заступник директора ННІ Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та енологіі 1. Презентація Slow Food Ukraine (Юлія ПІТЕНКО, членкиня Міжнародної Ради руху Slow Food, лідерка мережі Slow Food в Україні, голова ГО «Тиха їжа України» та CEO Центрів Здоров`я «Аюрведа-192», засновниця «Фонду збереження продовольчого біорізноманіття України») 2. Роль закладів вищої освіти в експертному супроводі руху Slow Food Ukraine (Олена МОТУЗЕНКО – к.г.н., доц. каф. географії України КНУ ім. Т. Шевченка, запрошена професорка Університету Бреша (Італія), Президентка ГС "Національна еногастрономічна туристична мережа "Дороги вина та смаку України", лідерка спільноти Slow Food Академія Київ. 3. Тренди сучасної української гастрономії (Майя і Олександр СТЕПОВІ, власники ресторану сучасної київської кухні ГЛЕК) 4. Гастротуризм як засіб реабілітації (Юлія СУЩЕНКО, журналістка, гастродослідниця, PR менеджерка, авторка гастрономічного блогу Tasty drive; Оксана ЛЕВКОВА, кандидат наук із соціальних комунікацій, виконавча директорка Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!") Завідувач кафедри, к.е.н., доц. Ставська Ю.В., д.е.н., проф. Польова О.Л., д.е.н., проф. Головня О.М., к.е.н., доц. Прилуцький А.М., к.е.н., ст. викладач Табенська О.І., студенти спеціальності «Туризм і рекреація» після завершення Локального гастрономічного саміту отримали Сертифікати.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
|